Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miért tűniek el...

Facebookon miért tűniek el néha a megjelölés ismerősként gomb? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy ember, akit követek. És egy napon belül többször látom a profilján, hogy hol lehet ismerősnek jelölni, hol nem...amióta követem ( egy hete) folyton ezmegy, naponta többször váltakozik, hogy ott van, hol el tűnik az ismerősnek jelölés gomb. Ez mitől lehet?

2015. máj. 25. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5000 (ha jól emlékszem) ismerőse lehet egy embernek. Ha ezt eléri, akkor már nem lehet ismerősnek jelölni.
2015. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, akkor naponta többször vagy valakiismerősnek jelöli, vagy valaki törli épp, és így ingadozik pont az 5000 körül..hmm...még mindig hihetőbb, mint hogy egynapon belül tucatszor váltogatja a beállításait...egyébként sajnos nem látom hány ismerőse van.
2015. máj. 25. 23:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez jutott eszembe egyedül oknak :D


Amúgy lehet, hiszen 5000 emberből könnyen meggondolhatja valaki magát, másnak meg lehet pont akkor jut eszébe jelölni. Aztán lehet ám, hogy csak valami hiba, bár az nem szokott ilyen sokáig fennállni.

2015. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

épp most néztem meg, megint nem lehet ismerősnek jelölni, viszont valami felkeltette a figyelmem..ha az idővonalán megyek rá a nevére, akkor ott meg kiadja, hogy ismerősnek jelölés :D Mármint ha posztol, és csak ráviszem a kurzort a nevére..remélem érthetően ki tudtam fejezni magam :D

mindenesetre nagyon fura

2015. máj. 26. 00:05
 5/6 anonim válasza:
azt nem tudjátok hogy hol lehet beállítani azt hogy senki ne tudjon kommentet írni a képeim alá?
2015. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt tudtommal úgy tudod csak, hogy a kép láthatóságát "csak én"-re módosítod. Persze így csak Te látod a képet...kivéve a profilképet, mert azt akkor is látják mások, de csak a képet, kommentelni nem tudnak akkor se
2015. máj. 26. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!