Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki zaklat egy gmail-es...

Valaki zaklat egy gmail-es e-mail címről. Hogyan tudom lenyomozni, hogy ki az, vagy bármilyen személyazonosságot?

Figyelt kérdés
valaki trágár dolgokat írogat, egy direkt erre kreált emilről. mit tehetnék, hogy ennek vége szakadjon? lehet ezt jelenteni valahol? Köszi a segítéséget!
2010. febr. 26. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Ezzel a problémával fordulhatsz a rendőrségre, szerintem előtte mindenképpen írj a zaklatónak, hogy hagyja abba a zaklatást, lehet, kiderül az, hogy nem is neked szánja... Alternatív lehetőségként azt is teheted, hogy a feladót blokkolási listára teszed így nem fogsz továbbiakban kapni tőle e-mailt. Mondjuk ez lehet csak átmeneti megoldás lesz. Amennyiben a rendőrségi utat választod legyen meg az összes e-mail. Ha nem nyilvános helyről küldte a leveleket és komolyan veszi a rendőrség akkor meglesz az elkövető, hiszen adott rá minden technikai feltétel!

Laci

2010. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a napiszarra.
2010. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd le az email címét...
2010. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem van egy jobb tanácsom menj el a szolgáltatóhot és a szolgáltatód megkeresi azt a személyt aki téged zaklat lenyomozzák és kész :D
2010. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!!
2010. febr. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!