Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond az internettel?

Mi lehet a gond az internettel?

Figyelt kérdés
Laptopom vírusos lett,állandóan felugró internetes reklám ablakok,játékok jöttek be,"háttérben" vmilyen program futott ami alatt valaki beszélt idegen nyelven.Leszedtem a Malwarebytes Anti Malware nevezetü programot ami talált is 800 veszélyes fájlt,ezeket mind ki is töröltem.Nos azóta nincs internet.Telefonon,másik.gépen van wifi,a laptop is jelzi de azt írja ki hogy nincs ha megnyitom a chrome-ot.Mi a teendö ilyenkor?Sajnos nem nagyon értek a számitógépekhez :-(
2015. máj. 27. 16:48
 1/4 Kaileena2 válasza:
megpróbálhatod újratelepíteni a böngészőt habár nem hiszem hogy megoldást nyújtana.Az internetbeállításoknál nézd meg hogy nem tiltotta e le a netet
2015. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kaileena2 válasza:
hálózati és megosztási központ esetleg,nem tudom milyen op rendszered van
2015. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tiltotta le és már próbáltam.Windows 8.1-em van.
2015. máj. 27. 17:11
 4/4 Kaileena2 válasza:

infóhallgató ismerősöm szerint újra kéne telepíteni az egész op.rendszert.Aztán meg persze jobban figyelni a vírusokra.Az anti malware ha le van töltve megakadályozza majd a káros weblapokat fájlokat ha engedélyezed a webvédelmet.

Avast jó,de a Panda gold jobb vírusírtó.nem ingyenes persze,csak megéri befektetni hogy 30 naponként újratelepíted az új próbaidőért.Nekem egy olyan trójait szedett le a gépmről amit a malware és az avast észre se vett

ui:van egy mostanában gyakran a háttérben letöltődő program.A neve epic scale.Trója vírust és kisebb kártevőket tartalmaz!Nézd meg néha a telepített programok listáját,ha ott van törlés.De az nem elég,az avast és malware pl meg sem találja minden részét.A panda viszont igen.

2015. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!