Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Általában az emberek mennyire...

Általában az emberek mennyire használják keresésre, kutatásra és tájékozodásra manapság az Internetet?

Figyelt kérdés

Néhány nap múlva dolgozatot írok és bővebb általatok írt véleménkifejtésre van szükségem.Támpontként annyit,hogyha pl látnak valami különös,érdekes,furcsa,egyedi, vagy éppen reklámmal kapcsolatos dolgot a tévében, hallanak valamit a rádióban (Zenét,híreket,hírdetéseket),vagy látnak valami szöveget,videót,bejegyzést,képet

fórumokban,blogokban,újságcikkekben,kommentek között,rá fognak keresni a neten, hogy ki az mi az és honnan van leszármaztatva? Egyáltalán mennyi időt fordítanak pl a mi esetünkben a magyar emberek arra,hogy a különböző keresőmotorokat használva,tájékozódjanak az internet segítségével,kizárólagosan ezekre a dolgokra vonatkozóan?


Bővebb és szakértői véleményezés szintjén szeretnék kérni válaszokat a kérdésemre,ha lehetséges.Köszönöm előre is a segítségeteket!



2015. máj. 27. 19:32
 1/4 Argloss ***** válasza:

Korcsoport, iskolázottság stb. nagyon befolyásolja ezeket a dolgokat. Esetleg nézd át ezt:

[link]

2015. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Érdekes lehet!
2015. máj. 27. 20:36
 3/4 jmuzsi ***** válasza:
én most is azért találtam meg a kérdésed mert arra kerestem hogy keresőmotor készítése mert weblapot készítek ami re egyéni kereső motor kéne
2015. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kevesebben, mint kellene. Inkább a TV-t nézik.
2015. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!