Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-on hogy kell beállítani...

Ebay-on hogy kell beállítani a hírdetett termékemre, hogy már el lett adva?

Figyelt kérdés
Nem paypal-on vette meg, mert neki nem működik valamiért. Ezért megbeszéltük, hogy elöbb bank kártyára elküldi, és utána feladom. A lényeg, hogy még mindig irogatnak vásárlók. Nem lehet beállítani, hogy már elkelt? Nem tudom.. levenni azért nem akarom mert aztán lehet, hogy azt hinné csaló vagyok vagy valami.

2015. máj. 28. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez szívás, mert ha jól értem, akkor az Ebayt MEGKERÜLVE adtad el a cuccot, amit tilt az Ebay szabályzata.


Így az a helyzet, hogy megfosztottad az Ebayt a jutalékától, amit nem vesz jó néven.


Konkrétan nem tudom, hogy milyen szankció van erre, velem még soha nem fordult elő ez.


Mindenesetre nem jó dolog beleegyezni ilyenbe, mert több szempontból veszélyes. Ha tudsz angolul, olvasgasd az Ebay üzletszabályzatát, ahol ez részletezve van.

2015. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát... Amugy onnan lett minden intezve, csak a vasarlonak nem mukodott a paypal-ja. Es hogy lehetne megoldani azt, hogy belevonni az ebayt? Még nem küldte el a pénzt. Vagyis feladta csak várom hogy a kártyámon legyen. Ezt a vásárlónak kéne megcsinálnia, hogy rá megy a 'buy it now'-ra?? És ha az ebay keri tole a fizetest oda mit kene irnia?

Jó lenne ha ebayrol lenne csinálva.

2015. máj. 29. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!