Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A filmes letöltő oldalakon...

A filmes letöltő oldalakon miért nagy kunszt válaszolni a feltöltőnek?

Figyelt kérdés
Hiába írtam ki egy filmet, hogy azt felfogják-e rakni egy fórumon nem válaszoltak. Írtam üzenetet az egyik feltöltőnek, ő sem válaszolt.
2015. máj. 29. 11:37
1 2
 1/16 Tengor ***** válasza:
95%
Talán mert az ilyen oldalakat hobbiból üzemeltetik, és az embernek a tevékenységi sorában általában a hobbi áll az utolsó helyen?
2015. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem.
2015. máj. 29. 11:41
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Te mit teszel azért, hogy felkerüljön az, vagy akármelyik másik film? Na, pont annyi alapod van hőbörögni.
2015. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mert az emberek pont lesz@rják, hogy ki mit kér. Azt rakják fel, amit meg tudjak/akarnak szerezni. Meg ha mégis rak fel cuccot kérésre, akkor azt garantáltan csak akkor teszi, ha éppen nincs más, amit csinálhatna.

Kérj torrent oldalon pontért, és akkor mindjárt ugranak majd az emberek rá.

G.

2015. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó de hány pontért rakjam fel?
2015. máj. 29. 11:51
 6/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam? Nem memorizáltam minden torrentoldal pontrendszerét.

Annyiért, amennyiért felrakják, nézd meg, hogy mennyiért van a többi kérés!

G.

2015. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha esetleg fizetnél érte, akkor természetesen jogosan várnád el hogy válaszoljanak a kérdésedre.


Viszont gondolom egy ingyenesen használható oldaltól kérdezted meg.

Szóval inkább örülnöd kéne, hogy lehetőséged van ingyen megnézni a felkerülő filmeket, és nem problémázni hogy XY című amúgy jogvédett filmet miért nem rakták még fel.

2015. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem jogvédett filmről lett volna szó.
2015. máj. 29. 15:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Melyik film?
2015. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy olyan film, amit hamarosan a tv fog leadni, de dvd-n nem jött ki. Tehát először a tv adja le szinkronosan azt a bizonyos filmet. Csak azt akartam kérdezni hogy felfogják-e tölteni, mert lehet nem fogom tudni megnézni. Sajnos nem tudom felvenni.
2015. máj. 29. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!