Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni ha feltörték...

Mit lehet tenni ha feltörték a facebookomat?

Figyelt kérdés
Észrevettem az előzmények közt, hogy olyan dolgokra van rákeresve, amire én biztosan nem mentem. Ez az egyik ok. A másik ok, hogy már vagy 5 ismerősöm, kiposztolta, hogy feltörték a facebookjukat. A harmadik, hogy több ismerősöm megosztott egy olyan videót, ami arról szól, hogy hogyan kell gyorsan feltörni a facebookot. Mit tegyek, hogy ne tudják feltörni? Honnan tudjam meg ki mászkál a facebookomon? Segítsetek!

2015. máj. 30. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Változtass jelszót, töröld ki az összes e-mail címed, majd állíts be egy vadonat újat. +Ezután használj legalább 8 karakteres jelszavakat, legalább 1 számmal és nagybetűvel, ill. lehetőleg ne legyen értelmes a szöveg.
2015. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!