Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ie 8, mozilla, opera,...

Az ie 8, mozilla, opera, chrome mindet kiprobálltam és a microsoft hivatalos oldalára nem tudok bejutni mert azt írja hogy nem található az oldal mit tegyek?

Figyelt kérdés
www.microsoft.com-ra szeretnék egy két frissítést leszedni, de azt írja, hogy a kért oldal nem található...
2010. febr. 26. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
engem átirányított a [link] oldalra, próbálj meg így bejutni az oldalra
2010. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sanos ez sem műkődik, meg a .net frameworkot sem tudom telepíteni, azt hiszem ez egy boot lesz, azért köszi a helpet
2010. febr. 27. 08:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs valami probléma a neteddel?


Nálam is működik az oldal...



töltsd le innen a következő progit:


Windows Updates Downloader


[link]


majd töltsd le azt a frissítést, amilyen rendszert, vagy microsoft progit frissíteni akarsz:


[link]



Elindítod a progit, beadod neki a frissítési listát, letölt minden frissítést, amelyiket kijelölöd neki.


Utána már csak a letöltött frissítéseket kell elindítanod....


remélem, segítettem :-)

2010. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
erre két oldalra sem tudok felmenni, valami más megoldás kéne...
2010. márc. 2. 07:17
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


???


nálam ez műkszik! (a Tűzfaladon nincs tiltó listán?)

2010. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bekaptál egy vírust és azért nem enged fel.
2010. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

02-27 11:27 ;


Csak ezekre az oldalakra nem enged fel? (gondolom igen, hiszen ezekre a válaszunkra is reagáltál :-) )


A szolgáltató nem tud segíteni? Volt olyan , hogy pár külföldi szervert nem tudtam elérni. Netem volt, de jópár, általam rendszeresen látogatott weboldal volt Kb. 2 héten át elérhetetlen( sem elnézést, sem kép....nem volt).


Vírusgyanús is lehet a géped....



Próbáld ki a következőt, bár kicsit macerás (lehet, hogy gyorsabb lenne egy windows full-install, winyó formázással.


Ha nem tudsz frissíteni, de van pen-drive kéznél, menj el vele egy ismerőshöz, töltsd le az otthoni géped vírusírtójának a frissítését, majd keress egy olyan vírusírtót is, amelyik pendrive-on is elindul (rátelepítés, és azt is frissíteni). Ha ez megvan, töltsd le a gépre az általam ajánlott progit, telepítsd fel ( a tulaj engedélyével), frissítsd, és töltsd le vele a kívánt frissítéseket( pen-drive-ra).


Vissza a gépedhez, először próbáld meg a csökkentett módot (F8) , saját irtó frissítés, állítsd be neki a boot idejű keresést ( ha újraindítod, a windows betöltése előtt csináljon egy full scan-t).


Ha megjavult a neted, frissítsd a microsoft oldalról a géped.


Ha így sem működik, keress egy windows pe Cd-t, indítsd róla a géped, és a pen-driven lévő vírusírtóval vizsgáld át a winyó(i)d. Ha találat van törlés.


De még mindig a leggyorsabb megoldás: windows install


15-20 perc szükséges fájlok lementése (backup)

20-35 perc windows install

15-30 perc a driver-frissítés


Az egész 50 - 85 perc alatt kész van....

2010. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!