Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felrobbantanád a vodafonet az...

Felrobbantanád a vodafonet az internetszolgáltatása miatt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 23:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én szeretem, 800 forintos mobilweb, korlátlan net:)
2010. febr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Azt talán nem. De bosszantó, hogy annyi pénzért nem adnak semmit. Most két előfizetésem van, mert a Voda-internet szinte használhatatlan. Ha a 2 év hűségidőm letelik (nemsoká), már bontom is velük a szerződésem. Fel is út, le is út! A Vodafone rajtam többé nem gazdagodik!
2010. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én nem robbantanám fel és hülye lennék használni ;-D.
2010. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Ugyanis tudom, hogy ha lenne náluk mobilnetem, akkor előtte alaposan körülnéztem volna, hogy hol milyen sebességgel tudom használni. Nyilván te bementél, és olyan buta voltál, hogy azt hitted, hogy az AKÁR xxx sebességű internet az BÁRHOL, BÁRMIKOR xxx sebességű lesz, még a holdon is. És hiába tagadod...
2010. febr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem két és fél éve van Vodafone Internet Fix előfizetésem, most USB sticket használok és semmi bajom nincs vele. 5G havonta és 5500 ft. Budapest kertvárosaiban, régi családiházas területeken az egyedüli megoldás, mert a T-COM kábelei 30-40 évesek és csak csiganetre jók. Ez a mobilnet jelenleg is szélessávon megy, 7.2 Mbps jelenleg. Persze be kell állítani, hogy HSDPA legyen. És be kell írni az APN, DNS1, DNS2 értékeket.
2010. febr. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Aki torrentezik, annak a kábeles net való.
2010. febr. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekünk két éve van Vodás netünk és hibátlan,semmi rosszat nem lehet rá mondani,szeretjük és már lejárt a hűség de nem mondjuk le mert akár hová /mamához,üdülni/megyünk vihetjük magunkkal van a laptopon mindig net.Szupi.
2010. febr. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Akinek mag a torrent a baja, az használjon VPN-t;):D
2010. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Olyan helyen lakunk, ahol nincs más lehetőség, asztali gépen és laptopon is használjuk, semmi gond nincs vele, majdnem három éve megvan. Az viszont biztos, hogy fertőzött gépről nem fogja megengedni, hogy felmenj a netre, védi a saját szerverét. Csinálj vírusirtást, rakd újra a Windowst, aztán szerezz be kőkemény védelmet (ne használj Windows tűzfalat), mert ezek az USB modemek és mobiltelefonos netek közvetlenül kapcsolódnak. Nincs proxy. Aztán szabályosan használd (kilépés, beállítások stb.). Semmi gondod nem lesz vele.
2010. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Én nem törrentezek csupán netezek, de azért felháborító hogy a 6 megás honlapomat 2 és fél óra alatt tudom csak feltölteni az ftp-mre mert állandóan megáll a net lezáródik a port meg megszakad a kapcsolat!!!
2010. febr. 27. 15:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!