Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen esetekben veszíthetem...

Come back kérdése:

Milyen esetekben veszíthetem el az ncore tagságom?

Figyelt kérdés
Ha a feltöltési szabályzat ellen vétek, az ugye nem jár büntetéssel?

2015. jún. 4. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Olyan nehéz elolvasni a szabályzatot és a wikit?
2015. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan nem értem miért egyszerűbb kiírni egy kérdést ide, mint elolvasni a szabályzatot..
2015. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem, hogy miért olyan nehéz válaszolni, de nyugalom, elolvastam a szabályzatot, de a feltöltési szabályzat büntetése nem szerepel benne. Tehát értsem úgy, hogy nem jár büntetéssel!?
2015. jún. 4. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lista azokról a tartalmakról, melyeket TILOS feltölteni az oldalra. E szabály megszegése azonnali kizárást is eredményezhet!


Az itt felsorolt anyagok oldalra feltöltését kerüljétek el, ennek több oka is lehet, indoklás pont ezért nincs, tényként fogadjátok el.

Amennyiben mégis felkerülnének, azonnal törölni fogjuk, a feltöltőjét pedig minden esetben figyelmeztetéssel jutalmazzuk.


Szóval tiltott anyagot NE tölts fel, mert kizárással járhat. A valóságban először csak irgum-burgum, de másodjára repülsz.

2015. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jún. 4. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!