Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az alábbi képen látható módon...

Az alábbi képen látható módon jelenik meg több oldal ( facebook.hu battle. Net stb ). Mi az oka?

Figyelt kérdés

[link]

Több böngészőt ( Chrome, Firefox, IE ) is próbáltam. Újratelepítettem őket, az sem javított. Próbáltam új videókártya drivert feltelepíteni. Az sem segített.

Ma reggeltől van így.



2015. jún. 5. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
nálam is előfordul néha, de meg is oldódik magától
2015. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:
Gyorsító tárakat ürítetted már? Ctrl + F5?
2015. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon felmérgeltem magam emiatt szóval, amúgy is esedékes volt, az egész windowst újratettem. Nem oldotta meg :S

Szerintem most a gyorsítótár üres :D

2015. jún. 5. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a dátum , és az idő nem az igazi. Azt állítsd be !
2015. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Halvány gőzöm sincs mi az összefüggés, hogy miért. De a dátum helyes beállítása megoldotta. Köszönöm :)
2015. jún. 5. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van, az idő a gáz.

A facebook statikus tartalmai, köztük a CSS fájlok, ami alapján "jól" fog kinézni az oldal, többek között erről a domainről töltődnek be:

[link]

Mivel https, az ahhoz tartozó tanúsítványnak van lejárati ideje. Megnéztem, és az ebben az esetben: 2015. 06. 12.

Mivel b***ol beállítani a géped óráját, azt hiszi, hogy lejárt a tanúsítvány, és mivel ezeket a fájlokat a háttérben kellene betölteni, még csak nem is értesít róla, hogy így is továbblépsz-e, hanem simán nem tölti be őket.

2015. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!