Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1 Steam fiókot használhatok...

1 Steam fiókot használhatok két külön számítógépen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom volt már ilyen kérdés, de pontos választ nem találtam.

Van egy Steam fiókom, és itthon két számítógépem. Felváltva használom őket, mivel 3-an vagyunk 2 gépre. Így néha az elsődleges gépemtől át kell ülnöm a másodlagos gépemhez, ahol szeretném folytatni az előző gépen elkezdett steames játékot. Lehetséges?

Illetve ha igen, minden alkalommal meg kell erősítenem emailben, hogy a gép az enyém?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2015. jún. 6. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Használhatod. Be lehetsz jelentkezve két gépen egyszerre, de értelemszerűen, egy játékot csak egy gépen futtathatsz egyszerre. Mondjuk, én a mentésekkel mindig gondban voltam, hogy ilyen gördülékenyen áttérjek egyikről a másikra.
2015. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha mind két gépen fennt van a steam akkor elég egyszer megerősíteni a kódot.A lényeg, hogy ne legyn egyszerre bejelentkezve mert akkor random egyik gépből kijelentkezik.
2015. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 - Ilyen-olyan családbarát megoldások bevezetése óta (Family sharing, In-home streaming) nem dob ki egyikből sem, ha két gépen vagy bejelentkezve. Már, ha engedélyezed.


Azt tényleg kifelejtettem, hogy egy gépet elég egyszer megerősíteni. Kivéve pl. ha újratelepíted a Steamet. Olvasd el az erre vonatkozó részt a szabályzatból.

2015. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 igaz összekevertem az egyidejű játékkal. Legalábbis ezelött jó pár évvel kidobott ezért. De a bejelentkezés azt valóban engedi. Bocsi
2015. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Zöld kéz ment.
2015. jún. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!