Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube 60 fps kikapcsolás?...

Youtube 60 fps kikapcsolás? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Kerestem már ilyen opciót, de nem találtam. Nagyon zavaró ez a funkciója. A 480p pedig nem jó minőség.
2015. jún. 6. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
60fps fölé felesleges menni mert csak széthajtod a videókártyádat+ a monitorok is annyival szinkronizálnak hogy ne legyen elmosódott a kép.
2015. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem fölé szeretnék menni, hanem alá :)

Szörnyűek a videók 60fps-el Youtubeon, de lehetőséget nem találtam a kikapcsolására. Örültem, hogy Firefoxban nem volt meg ez a lehetőség, de már mindenhol ott van és nem tudom kikerülni.

2015. jún. 6. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a cikket ismerem. :)
2015. jún. 6. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

firefox:


about:config -ot beírod felülre, megígéred hogy óvatos leszel, és beírod az ottani keresőbe hogy: media.mediasource.enable és ezt false-re állítod, nálam ilyenkor csak 720p, meg 360p-maradt meg csak

2015. jún. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!