Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A jófogás.hu miért ilyen...

A jófogás.hu miért ilyen keservesen rossz?

Figyelt kérdés
Most komolyan, miért kellett az OLX-nek behódolnia a jófogásnak? Egyszerűen ilyen egy oldalt rég láttam. Minden második klikkelésnél kifagy a rendszer. Ha elküldök egy üzenetet csak harmadjára küldi el, és akkor már háromszor. Más is tapasztalja, hogy mennyire rossz vagy csak én?
2015. jún. 7. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj, ne is mondd, GYŰLÖLÖM!

A legjobb, hogy jön az e-mail, hogy kaptam üzenetet, és rákattintok, és azt írja: Postaládája üres. Anyád!!!

Nem is használom már, maradok a szuper Vateránál, a legprofibb oldal.

2015. jún. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vaterával csak az a baj, hogy lerabol hosszútávon, amennyiben eladó vagy.
2015. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem abszolút megéri még így is, tudod, mindennek ára van! Még sosem vert át senki, pedig vevők is vagyunk. Nagyjából 800 adásvételen túl is simán megéri (ez kb. 6 év alatt lett, és eddig összesen 100 ezer forintot fizettünk be, de ettől természetesen sokkal nagyobb volt a bevétel!) , általában belekalkulálom az árba a jutalékot és a feltöltési díjat. Utóbbi elég sokszor ingyen van, sokszor időzítem akkorra a feltöltéseket.
2015. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!