Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs egy nemzetközileg...

Miért nincs egy nemzetközileg is ismert magyar Covereket készítő Yutúbos?

Figyelt kérdés
Nincs olyan valaki aki zenélésből lett volna népszerű magyarok körében, és nem hinném, hogy azért mert itt nincsenek jó zenészek, meg nincs nekik kamerájuk :)

2015. jún. 8. 14:35
1 2
 1/12 Tengor ***** válasza:
Mennyi magyar zenészt tudsz mondani, aki világhírű?
2015. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert a magyarokon kívül senkit sem érdekel a magyar zene.
2015. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor mondjuk úgy, hogy angol zenének veszi fel a coverét :D
2015. jún. 8. 17:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz tudás is kellene. Gányolók elhullanak a versenyben.
2015. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mert kb:2-3dal van amit ismer a világ-(virágom virágom,meg 1-2omega dal)

meg rendszeres a lebőgés a euródalos versenyen(annyira érdekes,hogy a nevét sem tudom)és olyan dalokat nem coverelenek amit senkisem halgatmeg,mert minek?


ui remélem jól értettem a kérdés,és jó választ adtam.

2015. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértetted. Szóval van egy magyar srác aki gitározik. Ilyenből sok van, és elkezdhetne mondjuk külföldi ismert zenekarok gitárját feljátszani, mondjuk egy Metallica vagy akármi. Csak egy full hd kamera kéne hozzá, meg egy felvevő, és vágó program, de a hangszer, és a stílus akármi lehet, egyszerűen nincs senki aki képviselne minket ebben
2015. júl. 7. 18:01
 7/12 anonim ***** válasza:

ezt nem tudhatod.

egy james,bobb,asdfg nick mögött simán rejtőzhet Pista a szomszédból. anyomi gyereke játszótérről aki coverbe menekült szekálás előll.


én sem magyar néven tevékenykednék,mondjuk HD kamerám sincs,és nem játszok hangszerensem,de ez mellékes.

2015. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Mi számít nemzetközileg is elismertnek? :D Nekem van egy csatornám, aminek jelenleg kb. 8 ezer feliratkozója van, meg majdnem másfélmilliós nézettsége. Ismert és nem ismert dalokat is eljátszok a hangszeremen, tabulatúrát mellékelek az összes videómhoz, így megtudják tanulni az emberek. Szoktam rengeteg kommentet, meg üzenetet kapni Facebookon is, ezen felül egy amerikai meg egy izlandi zenekar posztolt már ki a Facebookjukra, mert csináltam egy számukból cover-t, plusz egy magyar zenekar is már háromszor. Ráadásul nem Omega, meg nem Virágom-virágom, hanem egy közepesen ismert alterzenekar számait szoktam. Volt már, hogy külföldiek kérdezték, hogy milyen nyelven énekel a csávó, mert bejött nekik a zene. :)

Persze, ha látnád a nevet, nem mondanád meg, hogy magyar vagyok, noha a csatornámon kint van, hogy Magyarország. Lehet vagyunk jó sokan akik foglalkoznak vele sikeresen-sikertelenül, de nem mindenkiről lehet megmondani egyértelműen, hogy magyar-e.

2016. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is egy szempont. Sok a "rejtőzködő" :D
2016. jan. 20. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!