Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom eltüntetni a...

Hogy tudom eltüntetni a reklámokat?

Figyelt kérdés
Olyanok,hogy különböző oldalakon ajándékos kép van ugráló ablakkal(asszem XP-s kinézet) és alul 3 játék,vagy más hülye reklámok.Hogy,tudom ezeket véglegesen eltűntetni(Leblockolni nem teljesen jó nekem addblockkal,mert vannak olyan oldalak ami miatt[leblockolva se] indulnak el/hátráltatja a betöltést.

2015. jún. 9. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
MalwareBytes, AdBlock
2015. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen böngésző?
2015. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Chrome(Firefox-on se megy,Explorert nem szeretem,Opera meg még sima weblapokat se bír betölteni)
2015. jún. 9. 15:10
 4/7 donfetibo ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, mert az Opera olyan böngésző ami a leggyöngébb gépeken is elindul és gyorsabb mint a többi csak be kell kapcsolni a Turbót rajta! Az Adblock pedig a legjobb csak kivételezni kell azokat az oldalakat amelyeket nem tölt be!!!☺☻
2015. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
AdBlock eléggé elk**vult, eladta magát. uBlock Origin úgy működik, mint korábban az AdBlock fénykorában.
2015. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem most már jó lesz,az első kommentelő ajánlott porogramját leszedtem és működik(most már betölt),de a reklámok fehér háttérben ott maradtak.
2015. jún. 9. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Na mondom


kérdező!!!!! nézd meg az ikon tulajdonságait


hogy a cél hová mutat ? vagy nincs e yahho toolbar a programok és szolgáltatásokban

én is operát használok csak picit régebbit immár pár éve és ilyen reklámokat nekem be sem enged:)

2015. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!