Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Home vagy Invitel internet...

T-Home vagy Invitel internet a jobb?

Figyelt kérdés

TV + internetet akarok beköttetni. Az összes nagyobb szolgáltatót felhívtam, és a T-Home meg az Invitel érhető el.

A T-home-nál 50/5 Mbit a max, a Invitelnél 150/60 Mbit de nekem a 90/25 kéne. Mind a kettő hasonló árban lenne. Még annyi különbség hogy a T-Home SAT tévét tudna adni, az Invitel pedig valami Iptv-t.

Nyilván elsőre az Invitel tűnik jobbnak, de ha most az ártól, meg a kínált sebességtől eltekintünk, melyik a jobb? Melyik a megbízhatóbb szolgáltató?

A T-Home-ra nagyon sok panaszt hallok, de az Invitelről nem tudok sokat.



2015. jún. 9. 21:36
 1/4 HUN_Sector ***** válasza:

Régiónként eltér mindegyik szolgáltatónál a szolgáltatás színvonala. Épp ezért nem lehet így megmondani, hogy ott ahol élsz, melyik a jobb. Mindkettő piaci alapon szolgáltat, így érdekek az ügyfelek kielégítése.

Egy digihez képest elég drága mindkettő, de ha csak ez van, ebből kell élned.


Döntsd el, hogy mire kell. Értelemszerűen a t-home nettel nem te leszel a seedelés világbajnoka a torrent oldalakon. Mindkettő csomagnál nézd meg a garantált minimum sávszélességet (letöltés, feltöltés).


Nézd meg, hogy ha tv-t is veszel, benne vannak e a csomagjaikban ami téged érdekel.


Milyen kedvezmény van együtt kötésnél.


S mindezek fényében képes leszel dönteni.

2015. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Végül az Invitelt rendeltem meg.

Nem azért mert a net gyorsabb, mert igazából az 50/5 Mbit is elég lenne, de kevesebb panasz van rájuk, illetve elérhető a DIGI Sport 1/2 csatorna is ( ráadásul HD minőségben ), ami nálam nem utolsó szempont. :)

2015. jún. 10. 20:19
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:

Én a Digi előfizetésemben csak azokat a csatornákat hagytam meg a tévén, amik HD-k :) Minden más a 900+ csatornakiosztáshoz lett rendelve. Az a 24-25 ami érdekel (a fele sport) meg a top 20-ban van :)


Szerintem jól választottál az Invitellel.

2015. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Invitel

Korrektebb,digisportok,olcsóbb

2015. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!