Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet, hogy más, ismeretl...

Hogy lehet, hogy más, ismeretlen felhasználó volt bejelentkezve a telefonomon?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lumiám van, és tegnap történt egy fura dolog.

A szüleim wifijére csatlakoztam, és gondoltam, elolvasom a kedvenc blogom. Már épp hozzászóltam volna az új bejegyzéshez, mikor láttam, hogy egy teljesen más felhasználóként azonosít: más név, avatar volt a kommentbox mellett, de simán engedte volna, hogy kommenteljek. Visszanyíllal kimentem a blog főoldalára, és az ide-oda lépegetés közben valahogy "visszarázódtam" a saját regembe.

Itthon számítógépről tudtam csak megnézni, hogy a felkínált ismeretlen felhasználólétezik, és aktív is volt a napokban azon a blogon.


Mi a fene történt? Hogy lehet ez? A telefonomat senki más nem használja, nem fér hozzá. Ha a net így összegubancolódik, akkor az én fiókomat is csak úgy megnyitja másnak? Mit gondoltok?


(A munkahelyemen is van wifi, de nem lehet rá csatlakozni, csak benti laptoppal, így ott nem wifizek telefonról.)


Köszönöm, ha valaki mond erre valami bölcset.



2015. jún. 11. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg felcserélődött valahogy a UserID ami a felhasználó nevedhez van rendelve az adatbázisban.

Valószínűleg valamilyen programozói hiba miatt.

2015. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor be vagy jelentkezve általában egy szesszió változóban őrződik a felhasználónév és az UserID a dolgaid beállításaid az UserID alapján azonosítja a rendszer. Ha véletlenül ez meg változik, akkor más profilja jelenik meg.
2015. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem mintha államtitkokat őriznék a profilomon belül, de meghökkentő élmény volt. Lehet, hogy meg kellett volna próbálnom kommentelni :)
2015. jún. 11. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!