Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen kell-e küldenem személy...

Ebayen kell-e küldenem személyigazolványt az eladónak?

Figyelt kérdés
ELőször is csak 5 pozitív visszajelzésem van, mert csak 5 terméket vásároltam még, egy éve regisztáltam kb. Csak számítógépes programok/játékok liszenceit/meghosszabításait vettem. Most is érdeklődöm néhány játék iránt, de a sellerek 3/4ede kiköti, hogy 10 visszajelzés alatt személyit/útlevelet kér.-Én ezt nem szeretném megosztani idegenekkel. Akik nem írják sehol a leírások között, hogy ilyen információt kérnének kérhetik-e mégis, miután elküldem paypallal a pénzt? Az eladók azt írják, hogy a gmail címeket is gyanúsnak találják,nem értem miért freemailem is van, csak az gyakran késik, nem fogad leveleket. Jó ötlet-e megkérdezni az eladótól, hogy kér-e ilyet, vagy csak gyanakodni fog.(Jó lenne spórolni vele, de inkább kifizetem a 4k plusszt a bonyodalmak helyett)

2015. jún. 11. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kéne bárkinek is a személyidet mutogatni, kezdeni semmit nem tud vele... ha átvered akkor sem ér vele semmit hogy neki az megvan... szóval mégis minek?
2015. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 pozitív feedback kell vásárlóként?

Rendelj 5 pár centes apróságot, máris megvan.

2015. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En ilyenrol meg nem hallottam.

Olyanrol igen, hogy a Paypal kerte a szemelyi/utlevel masolatat, hogy igazolni tudjak, hogy te vagy te, de az eladonak az EGVILAGON SEMMI joga nincs toled ilyesmit kerni. Tudod ki kerheti el a szemelyidet es kinek vagy koteles megmutatni? A rendornek es egyeb igazgatasi szerveknek. SENKI MASNAK NEM! (meg a Paypalnak, hisz a bankban is megmutatod a szemelyit mielott szamlat nyitsz...)


Vagy keresel masik eladot, akinek nincsenek ilyen h.lyesegei, vagy rendelsz a rokonaidnak ajandekba ilyen filleres aprosagokat (ekszereket peldaul a holgy ismeroseidnek) es mikor megvan a 10 ertekeles ujra probalkozol.

2015. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!