Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan Tudok a bitcoin tárcámr...

Tommyy kérdése:

Hogyan Tudok a bitcoin tárcámra pénzt átutalni bankkártyárol? Mert én sík hülye vagyok hozzá.

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 17:26
 1/3 lali51 ***** válasza:
65%

[link]

Figyelem: a CFD-ügylet tőkeáttételes pénzügyi termék, és előfordulhat, hogy Ön az elhelyezett letétet teljes egészében elveszíti. A CFD-kereskedés nem mindenki számára alkalmas tevékenység - kérjük, alaposan tájékozódjon a benne rejlő kockázatokról.

Pont arra várnak hogy te utalj.

2015. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az komoly köszönöm a gyors választ.
2015. jún. 12. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

De ez nem válasz a kérdésedre, vagy te tényleg kereskedni szeretnél úgy, hogy egy hét alatt "lejár" a pozíció?


Én azt hittem, hogy csak váltani akarsz mondjuk Ft-ról bitcoinra, a bankkártyádról (számládról) átemelni pénzt a bitcoin tárcádra. Ez és az előbbi, tőkeáttételes devizakereskedés baromira nem ugyanaz.


Viszont sajnos nem tudok neked konkrét választ adni, mert amikor én akartam váltani, akkor azzal szembesültem, hogy olyan árfolyamon és olyan járulékos költségekkel tehettem volna csak meg, hogy akkor inkább nem vágtam bele.


Keress rá Google-ön a dologra, sajnos nem tudom neked megmondani, hogy ki megbízható ilyen téren és ki nem. Engem inkább az érdekel, amit az első válaszoló írt, téged viszont szerintem nem, ezért írtam most be én is, hátha tudtam azért segíteni e http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__69.. kicsit.

2015. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!