Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyenkor mi történik?

Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
Van egy youtube videó, creative commons licenssel, letöltöm, felrakom a csatornámra, majd rá 2-3 nappal a cc-s videó tulajdonosa átállítja a videój licenszét cc ről általános youtube licenszre, ez esetben nincs jogom használni bevételszerzésre?

2015. jún. 13. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ingyen megosztod akkor nem fog dirigálni
2015. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De kitakartam a letöltött videójából a logóját és úgy töltöttem vissza. XD
2015. jún. 15. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
melyik videó megmutatod ? az eredetit és a tiedet is.
2015. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát addig nem merem újra visszatölteni, amíg nem válaszol az emailemre, mert arra jutottam megkérdem, és ideiglenesen ezért most letöröltem a videót. Nem tudom, hogy engedni fogja-e mert kitakartam direkt a logóját, de ha törvényes akkor szerintem nem lehetne vele gond mert cc (legalábbis most, de átállíthatja normál youtube licenszre és akkor nem tudhatom mi történik) de egyébként amíg cc addig állítólag szerkeszthető. nem?
2015. jún. 15. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!