Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Viber nem vesz tudomást...

Derzsi Pál kérdése:

A Viber nem vesz tudomást arról, hogy én esetleg fel szeretném venni a kapcsolatot valakivel. A telefonon működik, de a gépen egy figyelmeztető paneles kiíráson kívül mást nem produkál. Nem tudom, hirtelen mi lett vele?

Figyelt kérdés

Ez a panel jelenik meg


[link]



#Viber #nem működik a viber #viber-gondok
2015. jún. 14. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
videókártya driverrel van gondja.
2015. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha videokártyát cserélek, megszűnik a gond vajon? Mit kellene tennem, hogy ez a gond elháruljon? Előre is köszönöm a választ.
2015. jún. 15. 01:11
 3/7 anonim ***** válasza:
nos először csak simán próbáld meg frissíteni, mielőtt pénzt költenél egy újra. Milyen a mostani kártyád?
2015. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A videokártya nevének megtekintése: 1. Általános nem PnP képernyő - Intel(R) 82865G Graphics Controller
2015. jún. 16. 05:59
 5/7 A kérdező kommentje:
2015. jún. 16. 06:12
 6/7 anonim ***** válasza:

nos ez nem egy mai cucc :D

telepítsd fel ezt:

[link]

ez megkeresi a gépen az inteles eszközöket, köztük a videókártyádat és leszedi hozzá a legfrissebb drivert. Találtam egy másik megoldást is, de ez elég komplikált, mivel kódbol kellene fordítanod:

[link]

Ha ezek nem sikerülnek, lehetséges, hogy a videókártya csere elérkezett, mert sajna egy nagyon régi opengl 2.0-s szabványt nem ismer, ami kb 2004-es..

2015. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, neki is fogok esni a frissítésnek, ha hazaérek a munkából. Jelezni fogom majd, hogy sikerült-e. Szép napot!
2015. jún. 17. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!