Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem látszik nyilvánosan,...

Miért nem látszik nyilvánosan, hogy kapcsolatban van, ha úgy állitotta be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek hogyan lehetséges az, ha valaki nyilvánosra állitotta be, hogy kapcsolatban van, mégis csak ismerősök ismerősei kategória látja?


2015. jún. 15. 11:17
 1/4 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle.
2015. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leírom miért fontos!


Barátnőm párjáról van szó. Ő állítja, hogy nyilvánosra állította be, de mégse látszik úgy.


Oka,amiért ez annyira jelentős jelen helyzetben, hogy úgy néz,sok jel arra utal, hogy ismerkedik, megcsalja a barátnőmet. S azert állitja be úgy, hogy csak ismerősök ismerősei lássák, mert akkor bizonyos embereket oda tud írni, hogy ne lássák, hogy kapcsolatban van. Viszont ha nyilvánosra kiteszi, akkor ezt a funkciót nem tudja igénybe venni.


Tudom lehet ezt itt sokaknak gyerekes lehet, de a férfiban sajnos többször csalódott, többször hazudott neki, s annyi őszinteség nincs benne, hogy bevallja, vagy akkor elhagyja barátnőm, ha ismerkedni akar.

S a barátnőm idegei teljesen ki vannak emiatt, hogy bizonytalanságban él.


Ne haragudjatok, de ez fontos lenne.

2015. jún. 15. 11:40
 3/4 anonim válasza:
Azért nem látszik, mert nem úgy állította be
2015. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem ilyen helyekre kéne ezt kiírogatni.. Megértem a barátnődet, de én biztosan rákérdeznék a helyében, hogy megcsal-e.. De elég nagy baj, ha rá kell kérdezni.
2015. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!