Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan távolíthatom el az...

Gabrak kérdése:

Hogyan távolíthatom el az Adcash felugró ablakokat?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy néhány napja folyamatosan felugró hirdetéseket kapok, amikre egy bizonyos adcash.com irányít át, néha teljesen ellehetetlenítve ezzel egy-egy weboldal használatát. Utánajártam és azt találtam, hogy böngésző bővítményről van szó, el is kezdtem keresgélni, viszont semmi nyoma nem volt a gépemen. Ma reggel újratelepítettem a Windows-t és a szűz böngészőben is előfordult a probléma. Újra átnéztem a rendszert a korábban talált útmutatók szerint, most sem jártam eredménnyel. Felraktam egy Adblock Plus-t is, hátha segít, viszont a probléma továbbra is fennáll - annyi változott, hogy nem jelennek meg a hirdetések, hanem bezáródnak, az oldalak pedig ugyanúgy használhatatlanok, mint előtte.

Ha esetleg valaki tapasztalt hasonlót, kérem, segítsen!



#vírus #felugró ablak #Pop-up #kéretlen hirdetések
2015. jún. 16. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!