Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magas a pingem a VPN program...

Magas a pingem a VPN program miatt, ami azt illeti fizetősnél vagyok, még pedig az avastnál a SecureLinenál, részletek kulcsszavak. Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval, amerikai szerverre akarok csatlakozni, a legközelebbi és egyben a legjobbi a NewYork, 220 pingel. Turbo 2-es netem van a Telecomnál, apám most fogja rendelni a 3-ast, szóval Turbo 3-asom lesz, elvileg kétszer olyan gyors. Szóval kb mennyi lesz majd a pingem vpnel? 180-190? Mivel tudom még gyorsítani? Tanács, ötlet?

#ping #VPN #amerikai szerver
2015. jún. 17. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Amcsiba mindenképp 200 ms környéke lesz a ping, ez a földrajzi távolság miatt van, nem igazán tehetsz ellene.

Ha kisebb pinget akarsz, akkor Európai, lehetőleg magyarországi VPN szolgáltatót keress!

De amúgy minek a VPN ping kényes dolgokhoz?

G.

2015. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:
A gyorsabb net nem jkelnt alacsonyabb válaszidőt. Mire fontos a VPN? Torrentre? Odameg nem kell alacsony ping. Esetleg azt lehet csinálni, hogy amég játszol kikapcsolod a VPN-t és a torrentet, és a csupasz netről használod.
2015. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez valami mobilnet?

Csak mert a Telekomnál, Turbo név alatt csak mobilnet csomagot találtam. Annál meg főleg ne csodálkozz, ha ennyi a ping.

2015. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szlovákiában a Telecomnál kábelos net van Turbo 2 és Turbo 3. Egyébként a VPN a játékhoz kell ,mert számomra megkönnyíti a játékot, de ez lényegtelen. Tudna valaki valamiféle ping csökkentő módot? XP-nél láttam megoldásokat de Vistánál nem. Egyébként is ha beleírnék és átírnám valahogy az értékeket, hogy felesleges programokat ne használjon amik terhelik a netet felesleges lenne, mert a VPNt is kikapcsolná szerintem, akkor meg minek, mert VPN nélkül nincs gond.
2015. jún. 20. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárhogy is szeretnéd, a fénysebesség azért még mindig fénysebesség marad.
2015. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Online játékokhoz minek a VPN? Van még régiókorlátos játék?

Ahogy előttem is írta a kolléga, Amerikáig akkor lesz 200 alatti pinged, ha kihúzod magadnak az üvegszálat az óceánba, bár ennek nem csak a fénysebesség az oka (az megfordul kb. 60 ms alatt), de ez már apróság.

G.

2015. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!