Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy honlapom, amihez...

Van egy honlapom, amihez vettem 3 domain .hu, .com, .eu. A tervem az, hogy a .hu magyar lesz, a .com angol, a .eu pedig német nyelvű.1 tárhelyem van, jelenleg mindhárom címre (www.szanyibutor.hu) ugyanaz jön be. Ezt úgy tudom bünteti a google?

Figyelt kérdés
Hogy tudom megcsinálni, hogy a különböző domainekhez a különböző nyelvű oldalak jöjjenek be? A fordítást már megcsináltam.

2015. jún. 18. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

"jelenleg mindhárom címre (www.szanyibutor.hu) ugyanaz jön be"

Ez 1, azaz egy darab cím. Hol a másik kettő?

Az valóban nem "szimpatikus" a Google-nek, ha különböző címeken ugyanaz a tartalom jön be, de ha úgy van beállítva, hogy a 3-ból 2 cím ugyanoda irányít, akkor az semmiféle problémát nem jelent.


A tárhelyszolgáltatódtól kell megkérdezned, hogyan csinálhatod azt meg, hogy több domaint rendelsz a tárhelyhez, és mindegyikre külön tartalom is jöjjön be. Nem mindenhol van erre lehetőség, valahol ez nem a díjcsomag része.


Mondjuk én nem feltétlenül így csinálnám a helyedben. Maradhat természetesen a 3 domain, ha több van, attól rosszabb nem lesz. De mindet ugyanoda irányítanám állandó átirányítással, és nem az alapján dönteném el, milyen nyelvet mutatok, hogy milyen címet írt be az illető (főleg, hogy a com és az eu nem országhoz tartozó domainek, hanem függetlenek), hanem hogy mit küld a böngésző, illetve esetleg mit mentett el a látogató legutóbb. Ehhez kell minimális szerver oldali programozás is persze...

2015. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az első válaszoló első megoldását választod, nem tudom, milyen tárhelyed van, de pl cpanelen fel lehet venni addon domainokat és a külön tartalmakat a külön mappákba töltöd.

De azt is csinálhatod, hogy ugyanúgy egymásra vannak irányítva, és az oldalba építed a nyelvválasztást.

2015. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!