Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most tanulok "netezni", hogy...

Most tanulok "netezni", hogy tudok elcsípni egy olyan web oldalt, ahol az egész világ felhőzetét látni tudnám?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 07:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%

nem túl jó a szóhasznált amire keresni akarsz:"világ felhőzetét" ez inkább időjárással kapcsolatos oldalakat kéne keresni.

és az internet szereti az angol szavak nagyon.

amúgy google.com és ezt keresed "felhőzet"

2008. szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
52%
Ha esetleg képeket akarsz, akkor a google-n belül válaszd a képeket!
2008. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen belül biztos találsz ilyet:

[link]

2008. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nézd meg:

[link]

Szerintem nagyon szép.

2008. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Totál kezdő vagyok.Mégis olyan jó ülve a székemen csavarogni az egész(mostmég)csodaszép bolygónkon.Köszi gyerekek a segítségeteket!!
2008. szept. 2. 13:45
 6/12 anonim válasza:
Talán van egy Google Earth nevű program.
2008. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Hogyha nem felhökröl képeket keresel itt egy link itt mindent megtalálsz a felhö mozgásokról bocs hogy enyire hosszú a link : [link]
2008. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi a segítségeteket!Nagyon jók!!De az az utolsó link?!Hogy ki tud ilyent kitalálni??Egy fél délelöttömbe került mire sikerült bepöttyögtetnem,hiába no 60 éves vagyok.Ti ebbe beleszülettetek,én pedig belecseppentem,csak lesek ki a fejemből,mik vannak.
2008. szept. 4. 08:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a 4. válaszoló vagyok.

Nem kell bepötyögni az egészet, elég csak rávinni a nyilat az egérrel, és ha megjelenik a kéz, akkor kattintani egyet, és bejön az az oldal! : )

2008. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mit összeszenvedtem mire bepötyögtettem,és csak egy kattintás kellett volna!Hiába,na,a jó pap is holtig tanul,mégis.....a többit tudjátok! Amúgy,nagyon kösz!!!
2008. szept. 5. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!