Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet az, hogy van jó...

Mitől lehet az, hogy van jó pár olyan oldal, ahova be kell lépni a tartalom megtekintéséhez, belépek, majd egy pár kattintás után kiírja, hogy be kell jelentkezned? Ilyen pl. a jojatek.hu (emiatt nem tudok játszani).

Figyelt kérdés

Vagy pár letöltő oldal is, ahol ugye csak akkor látom a fórum témáit, ha be vagyok lépve, de kattintok kettőt és ki vagyok léptetve, így kezdhetem előröl a böngészést, de megint kb. kettőt kattintok és kiléptet.


Most aktuális a lockerz.com, ahol végignézek egy videót (ha eljutok a play menüpontig), majd mire kihozni a captcha ellenörzőkódot, akkor 10-ből 9 alkalommal kiléptet! Így nem jutok egyről a kettőre... :(


Az ip hibája?

Már 3 éve ez az internet szolgáltatóm van és 3 éve egy az IP-m.

A TCP/IP-nél beállítottam, hogy kézzel konfigurált legyen, de az sem segít!


help!


köszi szépen!


2010. márc. 1. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Elnézést, ha lebecsülöm az ismereteid, de a böngészőben ugye be vannak kapcsolva a sütik (ha nem tudod mi az, akkor valószínűleg igen)?
2010. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

természetesen be van!

De mondom, hogy fent említett két oldal és csak 1-2 fórum csinálja ezt velem (igen csak velem, mert akár kit kérdezek, nekik jó).


Minden más oldal (ahol szintén be kell lépni) jó! pl, iwiw, gyakorikerdesek.hu, gmail fiók.. és még sorolhatnám


Ezért nem értem, hogy mi baja van annak a 2-3 oldalnak, mikor másnál jó!

2010. márc. 2. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!