Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on betiltották az...

NCore-on betiltották az xvid-et? Mért jó ez?

Figyelt kérdés

Én legtöbbet mindig xvid-es filmeket és sorozatokat töltök le.

Engem nem nagyon érdekelnek a HD-s filmek,Sók helyet el foglal a DVD lemezen.

De azért párszor találkoztam az nCore-n,xvid-es VHS filmekkel ami csúnya fel bontású volt.

Szerintetek le fogják törölni az összes xvid-es filmeket.

Elvileg már csak úgy kerülhetnek fel xvid-es filmek,staff engedéllyel kerülhetnek fel, amihez nyomós indok szükséges.



2015. jún. 22. 17:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Letörölni nem fogják, ne aggódj. Amúgy olvasd el jobban azt a bejegyzést és meglátod, hogy mi lesz helyette.
2015. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg anyagi érdekeltség köti őket ahhoz, hogy az emberek, akik régebbi asztali lejátszókkal néznek filmet USB-ről, azok új készüléket vegyenek. Kapitalizmus.
2015. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Olvasd el jobban a cikkjüket, mert nagyon félreértetted.
2015. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem tiltották be, csupán már nem lehet újabbakat felrakni. De attól még fent marad több 10000-nyi xvid-es dolog.
2015. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nézz yifi filmeket ha a mérettel van bajod. Egy 1080p film 1,5GB
2015. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Én is a méretre írtam, hogy olvassa el jobban a kiírást. Az xvid egy régi fos kodek, helyette csak x264-es kódolású videókat lehet már feltölteni ami méretre ugyanolyan, minőségre jobb. (És igen, ez ott is le van írva)
2015. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ez. Még a vezetők sem tudják értelmesen megindokolni a döntést...
2015. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 24. 18:30
 9/23 anonim válasza:
100%

Mert idióták.

Másokat rákényszerítenek, hogy vásároljanak új eszközöket. Azt írják, hogy az új lejátszók már mind támogatják az x264-et hol ott ez egyáltalán nem igaz. Minőségre sem jobb, sőt egyes készülékeken még rosszabb is. Egy normálisan kódolt xvid és x264 között nem veszed észre a különbséget! Úgyhogy ez egy orbitális nagy baromság volt a részükről. Egyébként is tiltani egy olyan dolgot aminek készítése eddig sem volt kötelező a release csapatok körében, teljességgel értelmetlen! Én a feltöltők helyében egy darabig nem töltenék fel semmit oda, hátha akkor leszállnának a magas lóról! Az meg, hogy szavazást sem indítanak róla csak az egójuk miatt... pedig a felhasználók 90%-nak nem tetszik a döntés... Mert hogy nézne az már ki, hogy bocs akkor rossz döntés volt, mégsem tiltjuk?! (megsúgom: baromi nagyot nőne az oldal az emberek szemében!).


Amúgy azt észre vettétek, hogy a téma topic-jából az összes negatív, a még nem fikázó hozzászólásokat is törölték és csak a pozitívakat hagyták meg? Nagyon kiskirályoknak hiszik már magukat. Nem hiába állítják, hogy már jogvédők kezében van az oldal. Például az új magyar filmeket is érdekes módon mindig tiltják egy ideig.

2015. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én is láttam.Csak pár hozzászolást hagytak meg.Ezt azért csináljok hogy mindenki vegyen új készüléket.Elkeszték azt csinálni mint az M$...
2015. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!