Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok rejtve belépni...

Miért nem tudok rejtve belépni myvipre?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy Internet Explorer 8 böngészővel lehet csak rejtve belépni. Na mármost, én próbálkozok szorgosan, de mégsem sikerül, pedig fel van telepítve az IE 8. Bár nem az az alapértelmezett böngészőm, de myvipezni innen szoktam. Kipipálom, hogy rejtve és semmi hatás. Tudna valaki segíteni??

Köszönöm mindenkinek!


2010. márc. 1. 20:06
 1/4 anonim válasza:
próbáld meg ha beléptél az adatlapodra ott fent hogy rejtett vagy normál mód... ha az se jó akk nem tudom :S
2010. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát arra sem igen reagál...De azért köszi:) Amúgy Vista op.rendszerem van, bár ez nem hiszem, hogy befolyásolná.

Lehet az a baj, hogy nem az IE 8 az alapértelmezett böngészőm??

2010. márc. 1. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

A választ nem tudom, de én spec Avant Browsert használok, és azzal simán be tudok lépni rejtve. Igaz, az is Internet Explorer alapú, de hogy magával az IE-vel miért nem működik, azt nem tudom.

Használj Avantot te is. Az működik, és még kényelmesebb is mint az Explorer.


Vagy inkább használj valami egész mást, mert ami IE, vagy IE alapú, az nem biztonságos:D

2010. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom az általad említett böngészőt:)
2010. márc. 1. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!