Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik, ha lejár a...

Mi történik, ha lejár a bankkártyám, amivel PayPal-ba regisztráltam? Zárolják a pénzemet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Kiveszed a régit, az újat meg hozzáadod.
2015. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha nem akarok újat megadni, vagy nincs, akkor elveszik a pénzem? vag legalábbis zárolják és nem tudom használni?
2015. jún. 28. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor utald el (vagy majd elutalod később) a paypalen lévő pénzed a bankszámládra. Ahhoz nem kell bankkártya.
2015. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én a paypalt eddig csak paypalra érkező és onnan idított utalásokra használtam, azaz a bankártya csak a regisztrációhoz kellett, hogy azonosítsanak állítólag, bár ehhez nem tudom miért csak bankkártyát lehet használni. mármost a bankártyám meg fog szűnni és nem is akarnék újat rendelni, de jó lenne ha a PayPal-t ettől függetlenül tovább használhatnám. Erre nincsen mód?
2015. jún. 28. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak bankkártyával lehet használni. Ez egy egyszerűbb módszer, ha össze van kapcsolva a fiókod a kártyáddal. Megspórolod azt, hogy először a bankszámládról utalj pénzt a paypal számládra, majd onnan tovább utalva fizess valakinek.


Bankszámlára viszont továbbra is szükséged lesz, ha szeretnél pénzt rakni vagy felvenni a paypal számládra, hiszen ha kimész az utcára, nem fogsz találni paypal fiókot, ahol befizethetnél készpénzt.

2015. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!