Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetseges ellopni...

Leee_a kérdése:

Hogyan lehetseges ellopni valakinek a Skype nevet?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, ha valakinek egy ismeretlen ellopja a Skype nevet? Ugyanis az tortent, hogy ma rajottem, hogy az egyik ismerosomnek egy regebbi Skype nevet valaki elsajatitotta es az adatlapjan levo szemelyes fotojat is hasznalja az az illeto.

#név #Skype #ellopasa
2015. jún. 29. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanúgy, ahogy facebook, gmail, gyakorikerdesek.hu fiókot ellehet tulajdonítani. Ha nem tud újra belépni már a fiókjába, lehet jelenteni, ennél többet nem.
2015. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az ismerosom mar regebben nem tud belepni az emlitett skype fiokjaba, ezert ujbol regisztralt. Ma jottem ra, hogy valaki hasznalja ezt es az adatlapon levo kepet is..:-(

Lehetseges, hogy a regebbi uzeneteket /kep file atkuldese/ hozza tud ferni az "uj" felhasznalo?

2015. jún. 29. 20:31
 3/7 A kérdező kommentje:

Az ismerosom mar regebben nem tud belepni az emlitett skype fiokjaba, ezert ujbol regisztralt. Ma jottem ra, hogy valaki hasznalja ezt es az adatlapon levo kepet is..:-(

Lehetseges, hogy a regebbi uzenetekhez /kep file atkuldese/ hozza tud ferni az "uj" felhasznalo?

2015. jún. 29. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
ha belépett a fiókba, akkor természetesen minden ott tárolt adatához hozzáfért.
2015. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat ez nem jo hir, de mindenesetre koszonom a valaszt. Es nem lehetseges, hogy ugy jutott a Skype fiokjahoz, hogy "bejutott" az ismerosom gepebe? Ugyanis ma, mikor Skype-n beszeltem az ismerosommel az aktualis Skypen neven, egyidoben a "lenyulo" szemellyel meg irasban kommunkikaltam, az ismerosom Skypejen a video-t nem lehetett bekapcsolni. /a Skype nem adta a lehetoseget a video bekapcsolasara/:-(
2015. jún. 29. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
kis millió módja van megkaparintani a fiókot, a legegyszerűbb, ha hozzá jut a géphez, de távolról se lehetetlen tűzfal/vírusvédelem nélkül.
2015. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem. Ugy tudom, hogy az ismerosom az AVAST-ot hasznalja es Windows tuzfala is bizonyara van. A "lenyulo" szemelynek megirtam, hogy torolje az ismerosom nevet, erre a regisztracios nevet atirta, de a kep es a Skype nev maradt:-( Mivel attol tartottam, hogy majd az en adataimat is "lenyulja", igy letiltottam a Skyperol. Ha igaz, akkor ez a szemely valahonnan Afrikabol van:-(
2015. jún. 29. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!