Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok ebayen más szállítá...

Hogy tudok ebayen más szállítási címet megadni, mint amit regiszráláskor írtam?

Figyelt kérdés
A külföldi címemet adtam meg de most megyek haza és oda akarom kérni. a vásárlásnál az utolsó lépés elött azt hittem hogy megkérdezi h stimmel e a szállítási cím vagy másikra kérem de nem és rá sem lehet kattintani
2015. jún. 30. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod, pont a csalasok elkerulese vegett. Nem azert hogy te ne csalj, hanem hogy mas ne tudjon csalni a te ebayes regisztracioddal. Kepzeld berendelsz egy csomo draga cuccot en meg hozzaferek a gepedhez es beirom a sajat szallitasi cimem es jol lenyulom a draga cuccaidat.


Az eladonak irhatsz egy emailt hatha belemegy.

2015. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De sikerült megváltoztatnom azóta. viszont még mindig el vagyok akadva, nem tudom hogy kell a paypalomat feltölteni pénzzel. továbbá azt sem hogy azt az összeget amit rá akarok rakni azt ők vonják le a számlámról vagy nekem kell pl ebankból átutalni
2015. júl. 1. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Miert akarod a Paypal egyenlegedet feltolteni? Vasarolni akarsz eBayen?

Mert akkor felesleges a Paypalt toltogetni, bonyolult es idoigenyes.


Eleg ha a Paypalnal megadod a bankszamla/bankkartya adataid. Levonnak 400 forintot, hogy igazoljak hogy te vagy te es utana hasznalod a Paypalt online fizetesre (nemcsak eBayen), meghozza ugy hogy amikor a fizetes oldalra kerul a sor akkor kivalasztod hogy Paypal, beirod a jelszot amikor keri es kesz. A Paypal majd benyul a bankkartyadra es csak annyi penzt vesz le amennyit te engedelyeztel amikor a vasarlasnal az utolso oldalon kiirtak a vegosszeget.


Ha az oldalon az osszeg dollarban van megadva, ne aggodj. A Paypal forintot fog a szamladrol levenni es atvaltja dollarba es az elado mar dollart kap.

2015. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a fizetésnél van 2 opció ( nekem német az ebayem a nyelvtudásom meg még nem a legjobb szóval elég bonyi) vagy kreditkarte, tehát h hitel v bankkártyával fizetek, de ott kérnek egy a kártyámon lévő háromjegyű számot de nekem nincs egyáltalán háromjegyű szám, a másik az Überweisung vagyis átutalás ahol várni kell egy-két napot.akkor a másodikat kell választanom, kattinthatok a jóváhagyás és fizetés gombra nem lesz így semmi gebasz? ők vonják le nekem nem kell semmit átutalni? csak mert megzavar ez az átutalás szó.
2015. júl. 2. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:

biztos hogy nincs? szinte minden kartyan van haromjegyu szam

a hatuljan van, a magnescsik alatti feher mezoben ahova ala kell irni


nem ertek nemetul, ha gondolod kerdezz ra a "nyelv" kategoriaban a nemetesektol

2015. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!