Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A saját Wikia oldalamat tudja...

[ZHC]Zsoca kérdése:

A saját Wikia oldalamat tudja bárki módosítani?

Figyelt kérdés

Előbb kijelentkeztem a fiókomból és úgy is tudtam szerkeszteni a bejegyzéseket, ki tudtam törölni bármit.

Ezek szerint ha benéz egy "troll" az oldalamra akár ki is törölhet mindent amivel dolgoztam?

Van valami beállítás ami ezt meggátolja? (mert láttam más oldalakat ahol nem engedett szerkeszteni semmit)

Választ köszi előre!!!!!!!!!!!



2015. júl. 2. 13:55
 1/1 edemmester ***** válasza:
100%

A wikia egy wiki szolgáltatás, aminek pontosan ez a lényege, hogy az oldalakat mások is szerkeszthessék.


Az adott oldalakat a Protect funkció használatával védetté tudod tenni, ezt az Edit menüben éred el, azonban ettől függetlenül hangsúlyozom, hogy ez az oldal nem arra való, hogy saját, csak általad szerkesztett honlapokat készíts.

2015. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!