Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Anonim email (mint egy anonim...

Anonim email (mint egy anonim Gmail vagy a TORmail volt)?

Figyelt kérdés

Igazán egyik kategóriába sem tudtam volna megfelelően beilleszteni, ezért lett Offtopic! :)


Az lenne a kérdésem, van-e olyan email szolgáltató ami lehetőleg ingyenes, és lényegében magas fokú anonimitást biztosít.

Azt tudom hogy régen volt a TOR Mail, de az bebukott, ehhez hasonlót keresnék.


Alapvetően a Gmail+TOR sem lenne rossz kombó,

de a gmail ha megérzi hogy TOR a böngésző akkor telefonszámot kér, és akkor már mindjárt nem anonim.

Egy Citromail, freemail és társai pedig nem jönnek be, egyrészről nem épp anonim és egyébként sem jöttek be soha ezek a Magyar szolgáltatók! :)


Szóval, ötletek? :)


Nyugodj meg, semmi törvénytelent nem kívánok tenni, szimplán paranoiásabb vagyok az átlagnál! :D

Szerintem a TOR böngészőt meg VPN-t használók jelentős többsége sem bűnöző... :D



Tesztelni, kipróbálni, használni, megnézni hogy mit merre hány méter...

Soha nem volt különösebb oka annak sem hogy TOR-t használtam vagy hogy kipróbáltam 1-2 VPN szolgáltatót.


2015. júl. 2. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már néztem Mr. GoogleHuszár, nem ilyesmire gondoltam!
2015. júl. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!