Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-ről miért tünt el a...

Luspai vivi kérdése:

Ebay-ről miért tünt el a buying listám (vásárolt termékek listája)?

Figyelt kérdés
Ebay-en rendeltem 3 órát (igaz már 2 hónapja hogy megrendeltem)és valamelyik nap irni akartam az eladónak és üres volt a listám.Még leértékelni se értékeltem. Ez miért történt és hogy tudom majd leértékelni az eladót ha megérkeznek a termékek? Vagy hogy tudom visszahozni, megnézni hogy hiva tűnt? Ez volt az első rendelésem.. Soha nem rendeltem eddig ebay-ről. Kérlek segítsetek!! :/

2015. júl. 3. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapból az utolsó 60 nap rendeléseit látod, ugyanott tudod beállítani az évet, és már látnod kellene. Onnan csak úgy nem tűnhet el semmi, még ha az eladó törli is az itemet.
2015. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt már meg kellett volna, hogy érkezzenek. Gondolom már a megadott időintervallum is jócskán lejárt, szóval a pénzt visszakaphattad volna, ha időben észreveszed, de szerintem most már lesheted a terméket és a pénzt is.

Legközelebbi rendelésednél járj utána jobban a dolgoknak.

2015. júl. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
98℅-os volt az értékelése... Szóval azt mondod hogy a pénzem oda lett :/ na hát többet sem rendelek innen..
2015. júl. 9. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!