Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítene hogy hogyan...

Valaki segítene hogy hogyan lehet a facebook profilképemet nemzeti színüre festeni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 22:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
89%
Raksz rá egy szűrőt.
2015. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
30%
Homofób!
2015. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Bekapcsolod a tapló-magyarkodó szűrőt a képfeldolgozó programodban, s már ki is színezi.

Én magyar vagyok, büszke is vagyok magyarságomra, de soha nem éreztem kényszert ilyenekre. Én belül vagyok magyar, nem kívül.

Hivatásos képfeldolgozóként nem tudom értelmezni a kérdést.

2015. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy kell valaki segítene?
2015. júl. 3. 23:01
 5/14 anonim válasza:
79%
Valamelyik képszerkesztővel(pl.photoshop vagy gimp) kell megcsinálni. Megnyitod a képszerkesztővel azt a képet, amelyik a profilképed lesz, majd beimportálod a nemzeti színű képet egy új rétegre és a rétegnek kell ezután az átlátszóságát állítani.
2015. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
36%
Ha segítség kéne, nem politika kategóriába tetted volna a kérdést. Provokátor.
2015. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
47%
6-os vagyok. Egyébként jobban jártál volna, ha a kérdést az informatika kategóriába írod. Több hasznos választ kaptál volna, mint az itteni bunkóktól.
2015. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy - nem provokátor, de tapló.

De drága kérdező, leírom neked lépésről lépésre, mit kell tenned. Szakszerűen, pontosan.

De garantálom, semmit nem fogsz érteni belőle, pedig teljesen korrekt lesz az útmutató.

Bár sokkal gyorsabb, ha inkább megcsinálom, ha átküldöd.

2015. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
10%

"Valamelyik képszerkesztővel(pl.photoshop vagy gimp) kell megcsinálni. Megnyitod a képszerkesztővel azt a képet, amelyik a profilképed lesz, majd beimportálod a nemzeti színű képet egy új rétegre és a rétegnek kell ezután az átlátszóságát állítani."


Ez a válaszoló miért lett lepontozva?

A kérdésre válaszolt teljesen korrekt módon és nem szólt be egyik oldalnak se. Tulajdonképpen ki sem lehet következtetni a hozzászólásából a politikai hovatartozását.


(Nem kötekedni akarok, csak kíváncsi vagyok, mert ez eléggé abszurd.)

2015. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na akkor most mondom, beilleszted a profilképed a Paint nevű programba és huzól három vonalat piros,fehér,zöld szinnel és kész.
2015. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!