Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom beállítani a Firefox...

Hol tudom beállítani a Firefoxnál, hogy új fül esetén üres lapot dobjon ki?

Figyelt kérdés

Valamiért átálltak a beállításaim, és nem tudok rájönni, hogy hol tudom beállítani, hogy új fül megnyitásakor egy üres lap legyek a képernyőn.


Nem frissítettem semmit se, de úgy emlékszem, hogy eddig ki lehetett választani új fül megnyitásakor, hogy az üreset, vagy pedig kis ablakokat lássak. Most nem lehet.


2015. júl. 4. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Kattints a "házikón" egérgörgővel.
2015. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem a kezdőlapot szeretném megnyitni (amit az egész Firefox indításakor is látok), hanem azt, hogy ha rámegyek fent a + -ra, akkor egy teljesen üres lapot dobjon ki. (blank page-et)
2015. júl. 5. 09:42
 3/3 zigu válasza:

Halli én is így jártam valamelyik nap a következő módon tudod vissza állítani.

A böngésző cím sorába írd ezt: about:config majd enter (óvatos leszek, megígérem) gombot nyomd meg és a kereső cím sorba, amit, dobot a Firefox gépeld be a következő parancsot: browser.newtab.url vagy akár meg is keresheted, ha meg van, akkor rákattintva egy beviteli mezőbe írd ezt a parancsot az alap értelmezés vissza állítására: about:newtab és ok egyből működik de akár tetszőleges URL is írhatsz bele és akkor az fog meg jelenni nekem a googli van bealítva

2015. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!