Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meddig nem tudok követni...

Meddig nem tudok követni senkit instagramon?

Figyelt kérdés
Eddig tudtam követni mindenkit, ma meg ha rányomok a followra, akkor 1-2 másodpercig követi aztán visszateszi újra fehérre és kiírja megint hogy follow. Meddig nem tudok követni?
2015. júl. 5. 15:37
 1/3 Samas válasza:
Nálam is volt ilyen. Akkor egyszerűen azt csináltam, hogy vártam pár órát és újra bekövettem. Ez azért van, mert túl sok embert követtél be kevés idő alatt.
2015. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TheOneAboutAll válasza:
Mennyi felesleges “szabály”van instán.. Hihetetlen, nálam ugyanez, csak en kikövettem sokat, mert insta followers-t használok ami mutatja, ki követett ki; ergo énis kikövetem, így nem követel olyat akit nem kell.. Erre engem is megbüntet :D hihetetlen..
2018. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is letöltöttem valamilyen insta followers alkalmazást, azóta nem enged senkit kikövetni... jól értelmezem, hogy akkor ez valami büntetés? és meddig tart?
2022. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!