Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az emagról rendeltem egy...

Az emagról rendeltem egy terméket, de kiderült hogy van kiszállítási díj, azonban visszavonni nem engedte. A kérdés az hogy ha nem nyitom ki az ajtót a futárnak akkor lesz valami baj belőle?

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

:D

Hány éves vagy, 10? Biztos van elérhetőségük, kommunikálj.

2015. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
E-mail-re nem reagálnak.Telefon meg nincsen a futárszolgálat honlapján mert ez olyan jó cég :)
2015. júl. 7. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Fognak reagálni ha minden adatot rendesen leirtal az e-mailben. De mivel elfogadtad a feltételeket mikor vasaroltal, szerződés jött létre. Annak megszegése esetén pedig követelhetik tőled a vételárat, akár jogi úton is. Persze, ha a kiszallitasi költség is már sok volt, akkor gondolom vmi filléres dolog lehet, amiért nem éri meg.
2015. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most írtam levelet az emagnak,úgyhogy remélem nem hozzák ki.Amúgy meg nem egy olcsó dolgot rendeltem. :)
2015. júl. 7. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért nyávogsz plusz 1000-2000 forintért te nagyon okos...
2015. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már mindegy,írtam nekik levelet és már a 3. levélre reagáltak.Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 10. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!