Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nagyon jó YouTube csatornáról, videósról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről a csatornáról ? Én kb 1 éve nézem és szerintem nagyon jól csinálja a dolgát , sokat , és gyorsan fejlődik .

Link: https://www.youtube.com/user/ZoliGamesHD/featured

Zoli más YT videósokkal ellenben másoknak is szívesen segít , én is kértem már tőle segítséget, és még aznap válaszolt is .

Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok róla .



#YouTube #csatorna #Zoltán #játékos #zoligameshd #magyar gameplay #jó csatorna
2015. júl. 8. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább tanulj nyelvet, sokat fog segíteni, hogy jobban buldogulj az életben, ennek a gameplay video felvételnek semmi értelme sincs
2015. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én 3 nyelvet tanulok ( francia, angol, spanyol) de nem értem ez hogyan kapcsolódik a kérdéshez.

Nekem nincs gameplay csatornám .

2015. júl. 8. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
első ránézésre úgy tűnt, mintha a saját csatornádat reklámoznád
2015. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1: tudod, van egy olyan fogalom, hogy hobbi. Ha valaki a nap minden másodpercében azon görcsöl, hogy amit éppen csinál, az mennyire fogja előrevinni az életben, akkor ő nagyon rosszul csinálja, mert igazából nem is él.

Ha szereti csinálni, akkor van értelme. Akkor is, ha neked nem tetszik.

2015. júl. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!