Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem bírok rendes sebesség...

Mért nem bírok rendes sebességgel torrentet tölteni miközben van rengeted seeder és leecher?

Figyelt kérdés

Ráadásul egyik ismerősömmel ugyan azt töltjük. Nekem van, hogy alig tölti, 40kb/s - 400kb/s között. Van, hogy alig tölti. Az előfizetett internet max 1mb/s. Az ismerősömnek 2x ilyen gyors internete van, de ő annyival is tölti, az előfizetett sebességgel. Nekem ehhez képest lassabb, mint az előfizetés fele. Mitől lehet ?


Már leállítottam vírusirtót, tűzfalat, összes wifi-s cuccot lecsatlakoztattam. Én gépem LAN al csatlakozik, ezzel sincs gond.


Ha például MEGA ról töltök valamit, ott jön rendesen 900kb/s - 1mb/s között, szóval az előfizetés sebességével, gond nélkül, de torrent az istenért sem akar rendesen jönni.



2015. júl. 10. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a rengeteg seedert lefoglalj a rengeteg valós leecher ha van. A kliensek mindig a gyorsabbat választják, a kétszer gyorsabb ismerősöd lehet jobb helyzetben van.


Ne hasonlítsd a torrentet a http-letöltéshez, nincs értelme. Az alapvetően nem probléma, ha nem teljes sebességgel töltesz.

2015. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ha az embernél lassú az internet, akkor duplán szív torrentkor :(
2015. júl. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!