Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok netezni? Melyik...

Hogyan tudok netezni? Melyik lenne a legjobb lehetőség?! TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Hamarosan egy nyaraló övezetbe költözünk ahol még térerő is alig van nem hogy internet.És nekem nagyon fontos lesz a megfelelő erősségű net.Nézegettem a vodafone-nál a hordozható Wifi hotspotokat és USB modemeket csak ha jól tudom a modemmel telefonnal vagy több géppel nem tudnék csatlakozni , a wifi hotspottal pedig asztali pc-vel nem tudnék, de nem igazán értek hozzá a lényeg hogy tudjak a nettel fel- és letölteni illetve 2 telefonnal , 1 lap toppal , és egy asztali pc-vel tudjak rá csatlakozni és ne legyen lassú.Tehát ajánlásokat és tapasztalatokat várok.Előre is köszönöm

2015. júl. 10. 22:37
 1/6 GoatSheepDog ***** válasza:

Egy kicsit nehéz lesz kivitelezni a gyors internetet ha még térerő is alig van. Egy USB modem egy számítógépet jelent, ha egynél több gépen akarsz fent lenni akkor annyit kell beszerezni. A mobillal a legkönnyebb netet csinálni. Meg lehet csinálni a telefonnal is hogy modem legyen, csak be kell állítani meg kell egy USB kábel.

:)

2015. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem , de sajnos a telefonomon elég gyenge mobilnet van.Tehát nekem mindenképp úgy kéne hogy gépen és telefonon is tudjak netezni és telefonon nem úgy hogy az adatkeretemből.A hordazható WiFi hotspottal tudok netezni asztali pc-n?Nem kell nekem akkora nagy net csak tudjak rajta online filmezni és letölteni egyéb programokat lehetőleg nem úgy hogy ha töltök akkor minden megáll .:)
2015. júl. 10. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Természetesen tudsz a Vodafone által adott hordozható WiFi HotSpottal asztali gépen is netezni, de ehhez szükséged lesz egy USB-s WiFi adapterre. Nem nagy összeg. Szinte bármelyik számítástechnikai üzletben lehet kapni pár ezer forintért.

Viszont ha nincs megfelelő térerő ott, ahol használni szeretnéd bizony lassú lesz. Kérdezz rá a szolgáltatónál, nincs-e valami kipróbálási lehetőség.


A másik, hogy mobilinternetnél nem szabad nagyon túlzásba vinni a letöltéseket, mert forgalom korlátos, amit ha túl lépsz lelassítják, illetve újabban teljes kilövik a netet. Ekkor plusz adatkeretet kell vásásrolni.

2015. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát az lehetséges , hogy veszek egy hordozható WiFi hotspotot és mellé egy USB adaptert amin a pc lesz?De ez nem olyan hogy akkor két számla lesz , mármint ezt külön szomálják össze? vagy olyan hogy az USB és a hotspot együtt van és ha mondjuk a telefonon lefogyasztom a számlát akkor már a pcn se lesz net?
2015. júl. 11. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az USB adapter, nem az, ami általában a mobilnet USB modeme.


Én erre gondolok: [link]


Ezzel a WiFi HotSpot által sugárzott hálózatra tudsz csatlakozni.

A szolgáltató nem is látja, hogy milyen eszközön használod a netet.

2015. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
manapság a mobil internet mellé olyan kütyüt adnak amihez 5 vagy több eszköz csatlakoztatható csak azokban legyen wi-fi,de mobil internet nem alkalmas "online filmezni és letölteni" mivel 10-20gb adat gyorsan elfogy
2015. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!