Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem enged bejelentkezni a...

Nem enged bejelentkezni a facebook profilomba mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt bejelentkezni próbáltam a facebookra és azt írta hogy változtassam meg a nevem (mert eddig úgy volt hogy egy nevem volt) és írta hogy adjak hozzá vezeték nevet oké írtam hozzá és azóta azt írja már hogy Köszönjük!

Meg fogjuk vizsgálni az okmányaidat, és értesítünk, amint sikerült feldolgoznunk a kérésedet. és ennyi nem lehet bejelentkezni már 2 napja van így körülbelül írtam a facebooknak és jött email hogy a fiókom blokkolva lett mert nem megfelelő nevet adtam meg és hogy adjam meg a igazi nevem hogy feloldhassák oké leírtam a nevem és elküldték ugyan azt az üzenetet.. 3x volt ez nem tudom mi tévő legyen új profil nem szeretnék csinálni mert azon volt mindenem.



2015. júl. 12. 02:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!