Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell használni a Twittert?

Hogyan kell használni a Twittert?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy milyen jo, meg hogy sok stár van fenn rajta..és igen szoktam is olvasni más Twitterét,és énis szeretnék csinálni de nem tudom hogyan kell használniii''
2010. márc. 4. 16:35
 1/5 anonim válasza:
Pontosan mit nem értesz rajta?
2010. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szemezgess


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=twitter


én Twitter-függő vagyok:S

2010. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kit követhetek a twitteren?

Olyan érdekel, aki nem ismizni akar, csak örül, ha olvassák a bizar történeteit nyűgjeit és elég sokat ír magáról, én nem csak azt, hogy ettem, aludtam, angolra mentem.

2010. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én pl.híres embereket is követek,(megkeresem a VALÓDI,hiteles oldalukat)így ha pl.szerepelnek vmi tv-műsorban,vagy új klippjük jelenik meg(stb..)azonnal tudok róla!

vagy pl.egy torrent-hírekről közvetítő oldal twitterjét is követem,így ha valahol freereg van vagy bármi fontos infó,értesülök róla..

Amúgy ha nem magyar embereket veszel fel,nyelvtanulásnak se rossz,és néha fordítgatom a beírásokat.)

de pl.ha barétnőm odaírja h.szomorú,akkor dobok neki egy emailt,h.megvigasztaljam.sztem jó kis oldal:)


én szeretem:)

2010. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*barátnőm
2010. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!