Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan kérdésem van hogy...

Ray6666 kérdése:

Olyan kérdésem van hogy törvényes e az 1 IP cím? Eszt olyan értelemben kérdem. Pl-Ha én elrontom egy adott bejelntkezömet egy oldalon a kor egy egész kis település azon a napon már nem tud bejelentkezni mert mindenkinek aszt írja hogy ö rontotta el!

Figyelt kérdés

#1-Ip-cim
2015. júl. 13. 19:33
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Tudtommal nincs korlátozva, hogy egy előfizetést hányan használhatnak (ugye ehhez jár egy IP). Viszont nem sok helyen elérhető 500-1000mbps, azt meg többtíz felé nem nagyon érdemes osztani. Ezek a bejelentkezések egyébként nem IP alapján mennek, hanem vagy gépcím, vagy egyszerűen cookie alapján, tehát ha otthon egy gépről elrontod, a másikról még próbálgathatod. Ami IP alapú szokott lenni, az az IP bann a játékokban.
2015. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem értem.

Fogalmazd meg mássképp légyszi?

2020. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mármint a kérdezőt nem értem.2 es vagyok
2020. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!