Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kéretlen reklámok A számítógép...

Kéretlen reklámok A számítógépemre feltelepült egy flying deals program folyamatos reklámokkal bombáz. Nem tudom eltávolítani. Ebben szeretnék segítséget kérni!?

Figyelt kérdés
Próbáltam sok programot de még több vírusom lett tőle. Manuálisan is próbáltam letörölni de nem sikerül. Windows 7-em van és mozzillát használok. A segítséget tanyácsot előre is köszönöm.

2015. júl. 14. 11:22
 1/7 anonim válasza:
Egyszer én is így jártam. Az egyetlen dolog ami segített a rendszer-visszaállítás volt. Nekem egy ingyenes programmal együtt települt, és amikor visszaállítottam a rendszert a program telepítése előtti pontra, a malware is eltűnt. Én ezt tudnám tanácsolni.
2015. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Malwarebytes és HitmanPro.

Előbbinél a telepítés végén vedd ki a pipát a pro verzió elől, utóbbit nem kell telepíteni. Mindkettővel futtass le egy-egy keresést (egymás után) és töröld, amit találnak.

G.

2015. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adblock-Plust teleiptsed! Nekem be vált!
2015. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jelen esetben az AdBlock+ olyan, mintha lőtt sebet akarnánk ragtapasszal ellátni.

G.

2015. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miérft?? +magyaráznád?
2015. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a két program futtatása után úgy tűnik sikeresen megszabadultam a kéretlen reklámoktól!
2015. júl. 15. 08:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, 54%, mert jelen esetben nem a weblapokról származik a reklám, hanem azt egy sokkal súlyosabb probléma, egy adware okozza. Adware ellen pedig az AdBlock+ maximum annyit ér, hogy eltakarja annak a hirdetéseit is, de ez messze nem megoldás, mivel egyrészt a legtöbb ilyen program ma már kijátssza a reklámblokkolókat (hiszen azokat nem a helyi gépről származó tartalom szűrésére tervezték), másrészt attól még ott fut a háttérben és végzi "áldásos" tevékenységét: használhatatlanná teszi a gépet. (olyan szinten leszarják az adware-ek készítői, hogy mi van a gépeddel, hogy az ilyen program pl. legtöbbször meg sem vizsgálja, hogy hány példányban fut. Ha többet is összeszed az ember, azok mind sokpéldányosítva hamar belassítják a gépet) Másik tulajdonsága az ilyen cuccoknak, hogy minden létező szart átállítanak a gépen: parancsikont, hogy az a lap nyíljon meg indításkor, amit akar, böngészőmotort, könyvjelzőket, mindent, amihez hozzáférnek. Rosszabb esetben pedig mondjuk a billentyűzetleütéseket naplózza és küldi el a bankkártyaadataidat egy távoli helyre. Nem jó buli, mi?

Na, ezért kell antimalware, és nem egy sima reklámblokkoló.

G.

2015. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!