Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen program szükséges így...

Milyen program szükséges így az internet futtatásához?

Figyelt kérdés
Elköltöztem egy szállásra, ahol ugyan nincs levédve a wifi jelszóval, de nem lehet hozzá csatlakozni. Az ezért felelős szakember szabadságon van még egy jó darabig, de az itt lakók szerint egy program telepítése szükséges. Melyik program lehet ez?

2015. júl. 14. 15:04
 1/6 anonim válasza:
Nemkell hozzá semmilyen program.. Nemtudom milyen routert használhat,de lehet,hogy levan jelszózva csak nem írja ki. Énis voltam hasonló helyzetben,hogy rácsatlakoztam egy nem jelszavazott wifire,de ha pl googlera mentem vagy facebookra stb... akkor jelszót kért.
2015. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Asztali gépre adapter kell.

Notebook-ra/Laptop-ra pedig driver.Csak egyszerüen csatalakozni kell a hálozatra.

2015. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Milyen géped van (asztali vagy nem)? Milyen oprendszer milyen alaplap ?

2015. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb a lakókat megkérdezni?
2015. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak tippelek, de szerintem nem program lesz az hanem egy böngészővel megnyitható html felület, ahol majd be kell jelentkezned. Oda kapsz majd felhasználónevet meg jelszót, ha visszajött a rendszergazda. Esetleg kérdezz meg valakit, hogy használhatod e ideiglenesen az ő jelszavát.
2015. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egy Asus N55SF-em van

Az egyik lakó mondta nekem, hogy egy program kell hozzá. Mikor csatlakoznék hozzá notebookrol, akkor egy felkiáltójel van, ha telefonon, akkor azt irja ki, hogy nem válaszol.

2015. júl. 15. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!