Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogy oldjam meg? SpeedPort...

Dawe96 kérdése:

Ezt hogy oldjam meg? SpeedPort W724v Type CI.

Figyelt kérdés

Üdv!

Internetszolgáltatót váltottunk a napokban. A Telekomtól kaptunk egy gyönyörűséges SpeedPort digitális elosztót, a címben jelzett típust. Nagy nehezen 1 hét alatt lett is internetünk, ezzel mostmár nincs probléma. Azonban a telefon nem működik. A "TELEPHONY" LED-je nem is világít. Ez persze azért van, mert a telefont nem tudom összekötni ezzel az elosztóval, ezzel tisztában vagyok. Kaptunk ugyan hozzá kábelt, viszont a telefon 2 szobával arrébb van, és legalább 6-7 méter kábel kellene, hogy valahogyan össze tudjam kötni. Ja, és ehhez már az IP telefon kellene? Mert a mostani digitális telefonon csak egy ethernet csatlakozónak van hely. (Panasonic KX-TG1711). Ilyenkor most mi a teendő? Az egész házat újra kell kábelezni, vagy új telefont kell venni? Egyiknek sem örülnék túlságosan.

Ezek szerint lassan egy hete nincs telefonvonalunk, tehát ilyen téren elérhetetlenek vagyunk. Ki tudja, mikor jön egy fontos hívás, vagy mikor kell sürgősen telefonálni valahova...


Valaki legyen szíves mondjon valami ésszerűt!

Köszönöm!



2015. júl. 15. 10:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha esetleg bárkinek ilyen gondja lenne, leírom, hogy az egész házat újra kellett kábelezni a digitális átállás miatt. Jött a szerelő és behúzott kb. 50 méter kábelt, aztán lett jó, úgyhogy nem tudtam volna én megoldani. :D
2017. okt. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!