Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működik a Facebook...

Hogy működik a Facebook adatkezelésének ez a része az alábbi esetben? Már törölt fotót/bejegyzést megjeleníthet esetleg a rendszer egy esetleges adatkezelési beállítások megváltoztatása esetén?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve regisztráltam a facebookra, mert főiskolán létrehoztak egy csoportot, így jónak láttam belépni.


Közben felkerültek képek, írtam bejegyzéseket is a saját üzenőfalamra/idővonalamra.

Most szeretnék egy minimalista profilt, tehát törlöm a legtöbb bejegyzésemet ill. fényképeket a saját idővonalamról.


A kérdésem: azok a bejegyzések és fényképek, amik csak az én idővonalamon vannak (nincsenek megjelölve, sem megosztva), de most törlöm, akkor azok törlés után megjelenhetnek az idővonalamon újra egy esetleges facebook adatvédelmi beállítások megváltoztatása során? Vagy ilyet nem tehet meg a FB rendszer, hogy amit törlök, azt ő újra megjelenítené majd egyszer?


(Azt tudom, hogy a FB készít másolatot minden aktivitásról.)


Nem egy tini vagyok és semmi olyan nem került fel, ami rossz fényt vethetne rám. Egyszerűen beleuntam abba, hogy egyáltalán képek vannak fenn, stb.


2015. júl. 16. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A törlés az törlés, nem fog megjelenni később.
2015. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ettől még a FB rendszerben (szervereken) megmaradnak a másolatok bizonyos ideig, erről olvastam.

Tehát, ha nagyon akarnák, akkor vissza tudnak dolgokat állítani, nem?


Az csak egy dolog, hogy én törlöm az idővonalamról, és én nem tudom visszaállítani, csak újra feltöltve azt.

2015. júl. 16. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarnák, persze, de nem fogják nagyon akarni.
2015. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem.


És azokat a képeket/bejegyzéseket, amiket nem törlök, csak a láthatóságát állítom át privátra (lakat jel van mellette), illetve elrejtem az idővonalamról, akkor azt sem tehetik meg egy változtatással, hogy ezek láthatóságát ők megváltoztatják, ugye?

2015. júl. 16. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2015. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!